Sól do kąpieli – SPA LAZUROWE WYBRZEŻE – oparta w 99% na naturalnych składnikach z egzotycznym aromatem. Zawiera ekstrakt zielonej herbaty, olej avocado, ekstrakt plumerii białej. Pomoże przeprowadzić procedury SPA w domowym zaciszu. Składniki aktywne napinają skórę, odżywiają i nasycają niezbędnymi pożytecznymi substancjami, a świeży aromat zielonej herbaty ładuje energią, pomaga odbudować siły i budzi wspomnienie o słonecznych letnich dniach.
Składniki aktywne:
Ekstrakt zielonej herbaty – posiada silne działanie antyoksydacyjne, spowalnia proces starzenia się skóry, napina skórę.
Olej avocado  – głęboko nawilża, odżywia i odmładza skórę.
Ekstrakt plumerii białej –  to delikatny, egzotyczny kwiat o jedwabistych białych lub czerwonych płatkach i czarującym aromacie, określanym jako ‚matka wszystkich perfum’. Drzewo Frangipani porasta kompleks wysp Polinezji oraz rejony Indii. Aromat Frangipani do dziś jest stosowany w wielu luksusowych perfumach o egzotycznej nucie. Zapach kwiatów Frangipani zaliczany do afrodyzjaków, ceniony jest za korzystny wpływ na samopoczucie i łagodzenie stanów emocjonalnych. Ekstrakt kwiatów Frangipani wykazuje działanie pielęgnujące, posiada właściwości gojące i łagodzące podrażnienia, kwiaty te wykorzystywano od dawna w tradycyjnej medycynie polinezyjskiej.

Objętość: 400g

Cena: 15,99 zł