Project Description

MASAŻ TWARZY

Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy, wpływa także na poprawę samopoczucia oraz redukuje stres. Zawiera w sobie cztery etapy:

I) etap relaksacji – masaż dekoltu, szyi i karku. Niweluje napięcia i poprawia krążenie, przez co dostarczanych jest więcej składników odżywczych oraz tlenu do głowy i twarzy. Ponad to masaż karku pozwala klientowi odpocząć i redukuje stres, który jest m.in. źródłem przedwczesnego starzenia się twarzy.

II) etap oczyszczenia – na tym etapie wykorzystywane są techniki drenujące pozwalające usunąć zalegające toksyny oraz usprawniające przepływ limfy, dzięki czemu można pozbyć się obrzęków, cieni oraz „worków” pod oczami.

III) etap liftingujący – wykorzystywane są techniki intensywnie liftingujące, poprawiające elastyczność, oraz jędrność skóry i mięśni mimicznych. Na tym etapie następuje niwelowanie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.

IV) etap energetyzacji – stymulacja odpowiednich punktów akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy narządów oraz pobudzenia energii życiowej.

Zalecana jest seria 12 masaży jednak już po pierwszym zabiegu można dostrzec poprawę kolorytu skóry. Zmniejszają się cienie oraz „worki” pod oczami, delikatnie zostają wygładzone zmarszczki. Ponadto, masaż ten dostarcza głębokiego relaksu i odprężenia.