Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że Tarita Salt Spa otwiera się już od najbliższego weekendu tj. w sobotę 9.05. Do odwołania obowiązują nowe godziny otwarcia i zamknięcia. Jesteśmy dostępni dla Was od godziny 12:00 do 20:00 (ostatnia inhalacja o godzinie 19:00, seanse trwać będą po 45 min).
Informujemy również, że w zaistniałej sytuacji dodaliśmy do naszego regulaminu nowe zasady i prosimy o zapoznanie się z wszelkimi zmianami.
Od weekendu będą mogli Państwo nas odwiedzić w specjalnych indywidualnych, czy też rodzinnych sesjach inhalacyjnych, jak i skorzystać z floatingu. Na chwilę obecną usługi MASAŻU są zawieszone do odwołania.

Mamy dla Państwa inhalacje RODZINNE, gdzie można być tylko i wyłącznie z najbliższymi na wyłączność, inne obce osoby nie są wpuszczane w tym momencie. 
– Rodzinna sesja inhalacyjna w Grocie Solnej trwa 45 min i kosztuje 50 zł. Cena obejmuje: 3 osoby (w tym np. 2 osoby + dziecko). Kolejna osoba w grocie solnej to koszt 15 zł. 
– Rodzinna sesja inhalacyjna w Tężni Solankowej (grota mokra) trwa również 45 min, a koszt to 60 zł. Cena obejmuje 3 osoby (w tym np. 2 osoby + dziecko). Kolejna osoba to koszt 20 zł.

Inhalacje INDYWIDUALNE lub w PARZE
Jesteś bezpieczny sam lub z osobą towarzyszącą . 

Grota Solna lub Tężnia Solankowa: czas trwania sesji to 45 min i koszt 50 zł.