O nas

Witaj w TARITA

Jesteśmy nowoczesnym i luksusowym spa oraz ośrodkiem zdrowia, który powstał z myślą o Twoim zdrowiu i pięknie. Nasze centrum jest idealnym miejscem do relaksu i odprężenia, a nasza oferta obejmuje szeroki wybór zabiegów i programów wellness, które pozwolą Ci zregenerować swoje ciało i umysł.

Naszym największym atutem jest solna jaskinia, która została zaprojektowana w celu zapewnienia pełnego relaksu i odprężenia. Terapia solna, którą oferujemy, to naturalna metoda leczenia i poprawy zdrowia, a nasza solna jaskinia zapewni Ci wyjątkowe wrażenia i pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Oferujemy relaks

Znajdziesz u nas również szeroki wybór zabiegów SPA, takich jak masaże, rytuały pielęgnacyjne dla ciała i twarzy oraz zabiegi manicure i pedicure. Nasza kadra wyszkolonych terapeutów i kosmetologów jest zawsze gotowa do pomocy i zadbają o to, byś poczuł się jak w raju.

Nasze centrum fitness oferuje również profesjonalny trening personalny, jogę i zajęcia fitness. Wyposażenie klubu fitness jest najnowsze i najwyższej jakości, a nasi trenerzy zadbają o to, byś mógł osiągnąć swoje cele zdrowotne i fitnessowe.

Byłam niedawno w TARITA  i muszę powiedzieć, że to był niesamowity doświadczenie! Solna jaskinia była absolutnie wspaniała - czułam się jakbym była w innym świecie, wypełnionym spokojem i relaksem. Zabiegi SPA były bardzo luksusowe i profesjonalne, a personel był bardzo uprzejmy i pomocny. Byłam również na jednym z zajęć jogi, które okazało się bardzo relaksujące i pobudzające. Gorąco polecam każdemu, kto chce odprężyć się i zrelaksować w luksusowym otoczeniu. Na pewno tam wrócę!

Marta Jakubiak

Scroll to Top